top of page

ANNA DROZDOWSKA

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

terapeuta uzależnień

Prowadzę psychoterapię indywidualną, pracuję z dorosłymi i młodzieżą od 16 r.ż., a także osobami uzależnionymi, ich rodzinami i bliskimi, DDA. 

Pomagam osobom doświadczającymi zaburzeń depresyjnych, lękowych, emocjonalnych. Tym z trudnościami osobistymi, doświadczającymi niskiej samooceny czy stresu oraz z trudnościami w relacjach. Pomagam wychodzić z uzależnienia i współuzależnienia. Pracuję z zaburzeniami osobowości, depresyjnymi, lękowymi, ze złością, wahaniami nastroju, nadmierną frustracją i stresem, ADHD/ADD.

W pracy z klientem ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna, atmosfera otwartości, autentyczność, zrozumienie potrzeb klienta. Swoją prace poddaje regularnej superwizji.

 

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz liczne szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej. Jestem w procesie certyfikacji po ukończonym pełnym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w  Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU (akredytowanej przez PTTPB) .

 

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt

Psychoterapia indywidualna

oddział Wspólna 50

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia uzależnień

oddział Wspólna 50

 od 200 zł 
50 minut

Psychoterapia online/Skype

200 zł 
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

8-12

Wtorek

18-22

Środa

18-22

Czwartek

16-22

bottom of page