top of page

KINGA GACKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci stacjonarnie oraz online, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, niską samooceną, natrętnymi myślami i/lub czynnościami, z zaburzeniami lękowymi, doświadczającym depresji, nerwicy, trudności w związku, relacjach, nadmiernego stresu, kryzysu emocjonalnego, samotności.

W pracy szczególnie istotne jest dla mnie empatyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego potrzeb, emocji i uczuć, w przestrzeni zaufania i otwartości,

Kieruję się holistyczną perspektywą łączącą ciało, myśli, emocje i doświadczenie oraz ich wzajemne oddziaływania. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam także studia podyplomowe  na kierunku Dziennikarstwo i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT EDU  w Warszawie. Nieustannie się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, kursach i warsztatach, ukończyłam m.in. certyfikowane szkolenie "Psychodietetyka. Praktyczne podejście", "Terapia Schematu i dialog motywujący w leczeniu zaburzeń osobowości". Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

 

Gacka.jpg

Psychoterapia indywidualna

180 zł
50 minut

Psychoterapia online/Skype

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

9-11

8-10, 13-15

bottom of page