top of page

ŁUKASZ GARWOLIŃSKI 

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta integracyjny

Pracuję online z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, parami oraz rodzinami, udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę psychoterapię krótko- oraz długoterminową. Pomagam w problemach z depresją, anhedonią, brakiem sensu w życiu, atakami paniki, lękami, fobią społeczną, nerwicą, natręctwami, wahaniami nastroju. Pracuję z osobami doświadczającymi braku wiary w siebie, niskiej samooceny czy samotności, którym trudno zbudować satysfakcjonującą relację, którym doskwiera brak zrozumienia w związku. Pomagam w wyjściu z kryzysowych momentów w życiu, przepracowaniu żałoby, traumatycznych doświadczeń, pracuję z osobami WWO, perfekcjonistycznymi czy z diagnozą zaburzeń osobowości (m.in. Borderline).

Najważniejsza jest dla mnie własna i dobrowolna decyzja klienta dot. zgłoszenia się po pomoc lub chęci podjęcia się psychoterapii. Poza tym nieodzowny jest wzajemny szacunek pomiędzy terapeutą i klientem z poszanowaniem ich podmiotowości i godności. 

Uzyskałem dyplom psychologa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. W czasie studiów podchodziłem poważnie i rzetelnie do nauki oraz rozwoju umiejętności i kompetencji w zakresie pracy z pacjentem. Angażowałem się w liczne wolontariaty, staże terapeutyczne, praktyki (w tym zagraniczne) oraz projekty naukowe na uczelni. Na ostatnim roku studiów otrzymałem Stypendium Ministra Edukacji Narodowej dla najlepszych studentów w Polsce. 
Ukończyłem kurs z terapii behawioralnej dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu (szkolenie 3-stopniowe) oraz studia podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży. Ukończyłem 4-letnie szkolenie w "Śląskiej Szkole Psychoterapii" atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcję Naukową Terapii Rodzin PTP oraz Europejski Instytut Psychodramy. Podstawowymi kierunkami powyższego kursu są podejścia psychodynamiczne oraz psychodramatyczne uzupełnione podejściem systemowym, behawioralno- poznawczym i humanistycznym. Stąd generalnie mam integracyjne podejście do psychoterapii.

M2_04648.jpg

Psychoterapia 
indywidualna
 
ONLINE

 

od 149 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw
ONLINE

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Godziny pracy

Czwartek

9-11,18-22

bottom of page