top of page

ALEKSANDRA GŁOWACKA 

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z osobami dorosłymi, prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoedukacyjne, interwencję w kryzysie, psychoterapię krótko- oraz długoterminową. Pomagam w poradzeniu sobie z depresją, anhedonią, brakiem sensu w życiu, atakami paniki, lękami, fobią społeczną, nerwicą, natręctwami  wahaniami nastroju. Pracuję z osobami doświadczającymi braku wiary w siebie, niskiej samooceny czy samotności, którym trudno zbudować satysfakcjonującą relację, którym doskwiera brak zrozumienia w związku. Pomagam w wyjściu z kryzysowych momentów w życiu, przepracowaniu żałoby, traumatycznych doświadczeń, pracuję z osobami WWO, perfekcjonistycznymi czy z diagnozą zaburzeń osobowości (m.in. Borderline czy narcyzmem).

W pracy z Klientem istotne jest dla mnie dobre zrozumienie problemów z którymi on się mierzy oraz jego potrzeb i oczekiwań, po to by móc wspólnie z nim sformułować cele terapii i współpracować przy ich osiąganiu. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim, w 2015 r. ukończyłam pełne, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 

Swoją pracę poddaję stałym superwizjom. 

głowacka.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Wspólna 50

220 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

18-22

bottom of page