top of page

AGNIESZKA           

JAWORNICKA-KAZANCEW

psycholog

dyplomowana psychoterapeutka integracyjna

coach

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz par i małżeństw, udzielam konsultacji psychologicznych, jestem interwentem kryzysowym, prowadzę psychoterapię krótko oraz długoterminową stacjonarnie oraz online. . Pomagam osobom borykającym się z brakiem pewności siebie, nadmiernym stresem, wahaniami nastroju, załamaniem nerowym, wypaleniem zawodowym, z syndromem DDA/DDD, doświadczającym trudności w relacjach osobistych czy też pary, obniżonego nastroju, ataków paniki, lęku społecznego, z zaburzeniami depresyjnymi, z zaburzeniami osobowości (Borderline).

Jestem psychologiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pracuję w podejściu integracyjnym łączącym podejście poznawczo-behawioralne, psychodynamiczne i humanistyczne. Doświadczenie zawodowe zdobywałam  w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale F2 oraz w Fundacji Integracja, Aktywizacja oraz stowarzyszeniu Niebieska Lina gdzie pracowałam z osobami w kryzysie, w trudnej sytuacji życiowej, doświadczającymi przemocy lub trudności w relacjach. Charakteryzuje mnie sumienność i wysokie standardy etyczne. W pracy koncentruję się na potrzebach klienta, empatycznym wspieraniu równocześnie kładąc nacisk na wspólne definiowanie celów i budowaniu relacji opartej na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. 

Tytuł magistra psychologii w specjalności klinicznej uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pełne 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne ukończone dyplomem psychoterapeuty integracyjnego odbyłam w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii, gdzie również ukończyłam I stopień Studium Pomocy Psychologicznej dla par. Tytuł interwenta kryzysowego uzyskałam po ukończeniu studiów podyplomowych w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, ukończyłam także studia podyplomowe Coaching w życiu i biznesie w Wyższej Szkole Menedżerskiej, Studium Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, kurs TSR  w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Jawornicka.jpg

Psychoterapia indywidualna
Oddział Wspólna & ONLINE
 

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw
Oddział Wspólna & ONLINE

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Piątek

9-12

9-14

bottom of page