top of page

AGNIESZKA KACZMAREK-MÜLLER

​magister pedagogiki

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję online z dorosłymi, młodzieżą od 16 roku życia, prowadzę terapię par i małżeństw,  oraz terapię rodzinną.Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, depresją, niską samooceną, doświadczającym nadmiernego stresu, agresji, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, trudności wychowawczych z dziećmi, przeżywającym kryzys w związku.

Relacja jest lecząca, dlatego dbam o nawiązanie bezpiecznej relacji, szanowania granic relacji,  staram się, aby moja praca cechowała się szczególną uważnością i starannością, tak aby Klient czuł się bezpieczny i zaakceptowany. W centrum mojej uwagi jest cały Klient, a zatem spostrzegam go holistycznie, wspólnie z nim szukam źródła problemu i wspólnie znajdujemy rozwiązania w myśl: „nic co ludzkie nie jest mi obce”.

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku praca socjalna. Jestem w trakcie 4letniego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Higieny Psychicznej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kaczmarek_edited.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

od 150 zł
50 minut

Psychoterapia

par i małżeństw ONLINE


 

50 minut - 250 zł
75 minut - 300 zł

Psychotherapie
auf Deutsch


 

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

 

Wtorek

Środa

16-21

16-21

16-21

bottom of page