top of page

ANNA KACZYŃSKA

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję online z osobami dorosłymi, które doświadczają nadmiernego stresu, zaburzeń lękowych, ataków paniki, depresji, lęku społecznego, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, zaburzeń nastroju. Pomagam osobom borykającym się z syndromem DDA, Borderline, autoagresją, prokrastynacją, perfekcjonizmem, niskim poczuciem własnej wartości, samotnością, przeżywającym żałobę, traumę.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dopasowując metody pracy zależnie od jego potrzeb. Najważniejsza jest dla mnie relacja oparta na zrozumieniu, zaufaniu i autentyczności.  

Ukończyłam psychologię ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS Humanistycznospołecznym w Warszawie. Obecnie szkolę się w zakresie psychoterapii integracyjnej w Insytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

Doświadczenie zdobywałam m.in. w ramach praktyk na Oddziale Stacjonarnym Psychiatrycznym w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie. Wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w kolejnych warsztatach i szkoleniach. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kaczyńska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

20-22

bottom of page