top of page

MARTYNA KŁOSOWSKA

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż. w procesie krótko i długoterminowym, a także udzielam konsultacji psychologicznych i wychowawczych. 

Pomagam osobom, które doświadczają  trudności w radzeniu sobie z emocjami i stresem, cierpią z powodu osamotniania, obniżonego nastroju, depresji, napadów objadania się lub zaburzeń lękowych, mają niskie poczucie własnej wartości, problemy z samooceną i asertywnością, przeżywają trudności w relacjach z innymi ludzi i w miejscu pracy, a także wychowujących się w rodzinie dysfunkcyjnej i z problemem alkoholowym.

W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie zbudowanie bliskiej relacji z Klientem oraz stworzenie bezpiecznej atmosfery, tak by podczas spotkania ze mną Klient mógł przede wszystkim spotkać się z samym sobą.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M.Grzegorzewskiej w Warszawie. Ponadto ukończyłam Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku INTRA, a także odbyłam wiele szkoleń dot. pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Ośrodku INTRA. Należę do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Prywatnie lubię tańczyć, czytać książki i uczyć się języka hiszpańskiego.

Klosowska.jpeg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Warszawa Wspólna

od 180 zł
50 minut

Psychoterapia indywidualna
online

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa 

Czwartek

10-15

15-19

bottom of page