top of page

KAROLINA KLUZIK

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z młodzieżą od 16 r.ż. oraz z osobami dorosłymi. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoedukacyjne, interwencję w kryzysie, psychoterapię krótko- oraz długoterminową, udzielam poradnictwa seksuologicznego, wsparcia w korekcie płci. Pomagam w poradzeniu sobie z depresją, anhedonią, brakiem sensu w życiu, atakami paniki, lękami, nerwicą, wahaniami nastroju. Pracuję z osobami doświadczającymi braku wiary w siebie, samotności, którym trudno zbudować satysfakcjonującą relację, którym doskwiera brak zrozumienia w związku. Pomagam w przepracowaniu żałoby, syndromu DDA/DDA, pracuję z osobami WWO, perfekcjonistycznymi czy z diagnozą zaburzeń osobowości.

W pracy terapeutycznej kieruję się zasadą, że nikt tak dobrze jak pacjent nie odda tego czy terapia idzie dobrze czy źle, zgadzam się ze zdaniem, że to  „Pacjent/klient jest najlepszym superwizorem”. Jeśli pacjent poczuje się niezrozumiany to znaczy że tak jest. Do mnie należy dostrzeżenie, dotarcie i zrozumienie tego,  aby pacjent czuł, że może na mnie polegać, zwłaszcza wtedy kiedy pojawiają się trudności i wyboje.   

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na SWPS w Sopocie, następnie na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej oraz na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Obecnie jestem w trackie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach m.in. z TSR, interwencji kryzysowej, skończyłam kurs pedagogiczny.

Swoją pracę poddaję stałym superwizjom. 

kluzik.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Szczecin

180 zł
50 minut

Psychoterapia indywidualna
online

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

13-15

Środa

10-13

bottom of page