top of page

KAROLINA KLUZIK

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z młodzieżą od 16 r.ż. oraz z osobami dorosłymi. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoedukacyjne, interwencję w kryzysie, psychoterapię krótko- oraz długoterminową, udzielam poradnictwa seksuologicznego, wsparcia w korekcie płci. Pomagam w poradzeniu sobie z depresją, anhedonią, brakiem sensu w życiu, atakami paniki, lękami, nerwicą, wahaniami nastroju. Pracuję z osobami doświadczającymi braku wiary w siebie, samotności, którym trudno zbudować satysfakcjonującą relację, którym doskwiera brak zrozumienia w związku. Pomagam w przepracowaniu żałoby, syndromu DDA/DDA, pracuję z osobami WWO, perfekcjonistycznymi czy z diagnozą zaburzeń osobowości.

W pracy terapeutycznej kieruję się zasadą, że nikt tak dobrze jak pacjent nie odda tego czy terapia idzie dobrze czy źle, zgadzam się ze zdaniem, że to  „Pacjent/klient jest najlepszym superwizorem”. Jeśli pacjent poczuje się niezrozumiany to znaczy że tak jest. Do mnie należy dostrzeżenie, dotarcie i zrozumienie tego,  aby pacjent czuł, że może na mnie polegać, zwłaszcza wtedy kiedy pojawiają się trudności i wyboje.   

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na SWPS w Sopocie, następnie na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej oraz na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii. Obecnie jestem w trackie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach m.in. z TSR, interwencji kryzysowej, skończyłam kurs pedagogiczny.

Swoją pracę poddaję stałym superwizjom. 

kluzik.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Szczecin

od 160 zł
50 minut

Psychoterapia indywidualna
online

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

13-15

Środa

10-13

bottom of page