ZOFIA KMIECIŃSKA-SALSKA

psycholog

psychoterapeuta systemowy

Pracuję z młodzieżą od 13 r.ż., dorosłymi, parami i małżeństwami. Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie, prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, ataków paniki, lęku społecznego, fobii, natręctw, nerwicy, nadmiernego stresu. Pracuję z osobami borykającymi się zaburzeniami odżywiania, współuzależnieniem, które diagnozują u siebie syndrom DDA, mają trudności z koncentracją czy prokrastynacją, które doświadczyły traumy. Pracuję z osobami i parami, które mają trudności w relacjach, przechodzącym przez kryzys, czują się samotni.

W pracy z Klientem najważniejsze są dla mnie empatia i indywidualne podejście do zgłaszanego problemu. Szczególną uwagę zwracam na zasoby, które posiada Klient, a także jego gotowość do zmian i pracuję nad tym, by taka gotowość się pojawiła (w sytuacji jej braku). Jednocześnie staram się prowadzić proces tak, by sam kontakt z Terapeutą był dla Klienta terapeutyczny, pozbawiony oceny oraz by każdy, kto zgłasza się po pomoc, czuł się w naszej relacji bezpiecznie.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, a tytuł psychoterapeutki w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Ukończyłam również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Seksuologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Brałam udział w licznych szkoleniach z pracy z dziećmi.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Psychoterapia
indywidualna online

150 zł
50 minut

Psychoterapia
par i małżeństw online

200 zł - 50 minut
250 zł - 75 minut

Godziny pracy

Środa

15-21