top of page

EWA KOŁODZIEJ 

pedagog

dyplomowany psychoterapeuta systemowy

Pracuję z osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię indywidualną, par. Pracuję z dorosłymi. W swojej pracy łączę myślenie systemowe i psychodynamiczne. 

 

W procesie psychoterapeutycznym istotne jest dla mnie stworzenie relacji, w której podstawą jest akceptacja, szacunek, dyskrecja. To czas na odkrywanie tego, co nieświadome, szukanie bardziej satysfakcjonującego życia.

 

Ukończyłam całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Doświadczenie zawodowe zdobywałam będąc stażystką na Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym prowadzonym przez Ex Cordis Ośrodek Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji w Lublinie, podczas kursu psychoterapii praktycznej organizowanym przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie, w Towarzystwie Nowa Kuźnia w Lublinie prowadząc zajęcia psychoedukacyjne z dziećmi i młodzieżą. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dla osób zainteresowanych tematem psychoterapii, dotyczących prowadzenia grup wsparcia.

 

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt

Psychoterapia

indywidualna

oddział Wspólna 50 & oddział Chmielna 116/118

180 zł
50 minut

Psychoterapia

par / małżeńska

oddział Wspólna 50 & oddział Chmielna 116/118

230 zł / 50 minut
280 zł / 75 minut

Psychoterapia

online/Skype

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek 

Wtorek

Środa

Czwartek

17-21

16-21

8-15

8-14

bottom of page