top of page

Specjalizuję się w pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży. Zajmuję się psychoterapią indywidualną krótko- i długoterminową osób doświadczających problemów życiowych związanych z między innymi: trudnościami w życiu codziennym, zaburzeniami nastroju, odżywiania, lękiem i stratą. Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju i ich rodzinami.

 

Pracuję w oparciu o model poznawczo–behawioralny, wykorzystując również techniki terapii schematu. Podstawą terapii jest dla mnie otwartość i zrozumienie potrzeb drugiej osoby, które dodają odwagi w trudnej, ale ważnej podróży jaką jest zmiana oraz zgłębienie siebie samego. Praca z drugim człowiekiem jest dla mnie najwspanialszą inspiracją. Wierzę, że każdy z nas jest specjalistą od siebie samego, a terapia pomaga to odkryć i udoskonalić.  

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Ukończyłam szkolenie aktualnie jestem w trakcie przygotowania do certyfikatu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS. Ponadto ukończyłam półroczny kurs Terapii Poznawczo–Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach, a swoją pracę poddaję superwizji.

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt

DOMINIKA KOROLUK
psycholog, dyplomowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Psychoterapia indywidualna

oddział Chmielna 116/118

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia
online / Skype

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

8-13

Wtorek

Środa

8-13

8-13

bottom of page