top of page

Specjalizuję się w pomocy osobom dorosłym oraz młodzieży. Zajmuję się psychoterapią indywidualną krótko- i długoterminową osób doświadczających problemów życiowych związanych z między innymi: trudnościami w życiu codziennym, zaburzeniami nastroju, odżywiania, lękiem i stratą. Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju i ich rodzinami.

 

Pracuję w oparciu o model poznawczo–behawioralny, wykorzystując również techniki terapii schematu. Podstawą terapii jest dla mnie otwartość i zrozumienie potrzeb drugiej osoby, które dodają odwagi w trudnej, ale ważnej podróży jaką jest zmiana oraz zgłębienie siebie samego. Praca z drugim człowiekiem jest dla mnie najwspanialszą inspiracją. Wierzę, że każdy z nas jest specjalistą od siebie samego, a terapia pomaga to odkryć i udoskonalić.  

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia do certyfikatu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS. Ponadto ukończyłam półroczny kurs Terapii Poznawczo–Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach, a swoją pracę poddaję superwizji.

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt

DOMINIKA KOROLUK

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Centrum Psychoterapii HELP to zespół specjalistów, dla których praca jest pasją. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje na licznych

kursach i szkoleniach oraz poddając się superwicji, aby móc Ci pomagać w najlepszy możliwy sposób. Na każdej sesji z zaangażowaniem 

towarzyszymy Ci w procesie zmiany, abyś mógł o nas powiedzieć: "dobry  psycholog" czy "doświadczony psychoterapeuta".

Nasz Zespół świadczy pomoc online i w dwóch placówkach: ul. Wspólna (Śródmieście, Metro Centrum) i ul. Chmielna (bliska Wola, Metro Rondo ONZ).

Psychoterapia indywidualna

oddział Chmielna 116/118

200 zł
50 minut

Psychoterapia
online / Skype

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

8-13

Wtorek

Środa

8-13

8-13

bottom of page