top of page

EWA KORZENIECKA

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

psychotraumatolog

Pracuję online z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie. Pomagam osobom borykającym się z obniżonym nastrojem, depresją o różnym nasileniu, brakiem motywacji, niską samooceną, nerwicą, zaburzeniami snu, z derealizacją, lękiem społecznym, hipochondrią, z zaburzeniami odżywiania, ADHD/ADD, doświadczającym trudności w relacjach, załamania nerwowego.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyłam również psychotraumatologię w Collegium Humanum a aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Wrocławskiej Fundacji Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Stale się dokształacam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. W pracy terapeutycznej bardzo ważne jest dla mnie zapewnienie pacjentom bezpiecznej i pełnej akceptacji przestrzeni w której, mogą poznawać siebie, rozwijać się i pracować nad własnymi trudnościami.

Korzeniecka.jpeg

Psychoterapia indywidualna
ONLINE


 

200 zł - 50 minut 

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

16-19

18-20

bottom of page