top of page

DOMINIKA KOZŁOWSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

 

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych.Pomagam osobom doświadczającym stanów depresyjnych i lękowych, obniżonego nastroju, wahań nastroju, braku pewności siebie, trudności w relacjach lub będącym w toksycznych relacjach. Pracuję z osobami przeżywającym załamanie nerwowe, żałobę, borykającym się z złością, nerwicą, autoagresją, prokrastynacją, brakiem asertywności, z syndromem DDA/DDD, zaburzeniami osobowości, np. Borderline, z zaburzeniami odżywiania. 

W pracy z Klientem cenię sobie bezpieczną i autentyczną relację oraz atmosferę akceptacji. Bardzo ważne jest dla mnie uwzględnianie preferencji klienta/ki, aby spotkania psychoterapeutyczne odbywały się w zgodzie z jego/jej aktualnymi potrzebami. Psychoterapię postrzegam jako proces, w którym jest możliwe poszerzenie rozumienia siebie i swoich reakcji oraz dokonanie zmiany. 

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim.Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT-EDU (akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej).  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kozłowska_edited.png

Psychoterapia

  indywidualna 

 

od 180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

8-13

bottom of page