top of page

JAGODA KRASUSKA

psycholog

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

terapeutka TSR

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia, udzielam konsultacji psychologicznych, jestem interwentem kryzysowym, psychologiem biznesu. Pomagam osobom borykającym się z trudnościami emocjonalnymi m.in nadmiernym stresem, wysoką wrażliwością, niską samooceną, syndromem DDA/DDD, trudnościami w relacjach, uzależnieniami behawioralnymi, zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi takimi jak ataki paniki, fobie, lęk społeczny, natrętne myśli lub czynności.

 

W pracy terapeutycznej stawiam na relację opartą na empatii, akceptacji i tworzeniu bezpiecznej przestrzeni do wyrażania uczuć, myśli i emocji. Zachęcam do spojrzenia na sytuacje z różnych perspektyw. Towarzyszę w odkrywaniu samego siebie, ale również w planowaniu oraz wprowadzaniu zmian w życiu.

Wspieram w eksploracji i zrozumieniu głębszych przyczyn swoich trudności oraz rozwijaniu świadomości siebie. 

Pomagam w odkrywaniu mocnych stron, zasobów oraz w osiąganiu równowagi w życiu. Korzystam z technik psychoterapii poznawczo-behawioralnej, TSR, teorii schematów, ACT, mindfulness, relaksacji. 

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w specjalizacji psychologii biznesu. Jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Akademia Motywacji i Edukacji. Ukończyłam Praktyczny Kurs Interwencji Kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Stale się dokształcam poprzez udział w warsztatach i szkoleniach a swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Krasuska.jpg

Psychoterapia
indywidualna

200 zł
50 minut

Psychoterapia indywidualna 
ONLINE

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Piątek

17-22

bottom of page