top of page

ROBERT KRAWCZYK

​magister pedagogiki

psychoterapeuta psychodynamiczny 

terapeuta uzależnień 

Pracuję online z osobami dorosłymi, które borykają się z zaburzeniami nastroju, atakami paniki, depresją, lękiem społecznym, niskim poczuciem własnej wartości, doświadczają trudności w relacjach lub toksycznych relacji, nadmiernego stresu, agresji,  samotności przeżywającym żałobę, współuzależnionym lub z syndromem DDA, prowadzę terapię uzależnień.

 Praca z Pacjentem dla mnie to przede wszystkim bycie w relacji z drugim człowiekiem, być trochę blisko a trochę się różnicować, pokazują inną perspektywę. Stale towarzyszy mi zaciekawienie i poszukiwanie rozumienia.

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałem  na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Łódzkim.  Ukończyłem również studia podyplomowe  

Coaching w Zarządzaniu. Następnie ukończyłem Program psychologicznego treningu grupowego dla trenerów grupowych II stopnia w ramach Akademii Terapii i Edukacji Psychologicznej pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Jestem w trakcie 5 letniego  kursu psychoterapii w nurcie psychodynamicznym ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzina Na Szlaku w Krakowie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

krawczyk.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

200 zł
50 minut

Terapia uzależnień
ONLINE


 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

16-20

bottom of page