top of page

KATARZYNA KRZYKOWSKA

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny 

Pracuję stacjonarnie z dorosłymi. Prowadzę psychoterapię  krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami lękowymi takimi jak ataki paniki, lęk społeczny, zespół stresu pourazowego (PTSD), z zaburzeniami depresyjnymi, myślami samobójczymi, z trudnościami emocjonalnymi np brak pewności siebie, impulsywność, autoagresja, perfekcjonizm, prokrastynacja, z zaburzeniami osobowości (np. Borderline, narcyzm, OCD), z ADHD. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami wielokrotnie hospitalizowanymi i narażonymi na nawrót kryzysu psychicznego - w ramach współpracy z Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnica (np. z pacjentami cierpiącymi na schizofrenię, CHAD i ciężkie postacie depresji).

W czasie terapii z pacjentem staram się pomóc mu w lepszym rozumieniu siebie, poprzez analizowanie i nazywanie powtarzających się schematów, które często zakorzenione są w przeszłości, a które powodują cierpienie w życiu. Dzięki rozumieniu swoich emocji, potrzeb, granic, historii możemy budować życie w zgodzie z sobą i korzystać z całego swojego potencjału.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, 

następnie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS. 

We wrześniu 2021r. ukończyłam pełne 4-letnie Studium Psychoterapii prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz jest rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa 

Psychologicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

krzykowska.jpg

Psychoterapia
indywidualna
oddział Wspólna 50

od 200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

12-19

7-12

8-13

bottom of page