top of page

JUSTYNA KUCZMIERCZYK

pedagog

dyplomowana psychoterapeuta integracyjny

Pracuję z młodzieżą od 16 r.ż. oraz z osobami dorosłymi. Prowadzę terapię uzależnień, pracuję z osobami współuzależnionymi oraz DDA.

Pomagam osobom doświadczającym szerokiego spektrum trudności w relacjach, trudności emocjonalnych, niskiego poczucia własnej wartości czy braku wiary w siebie.

Pracuję z osobami nie radzącymi sobie z perfekcjonizmem, prokrastynacją, stresem, złością, żałobą czy traumą. Pomagam w zaburzeniach depresyjnych, lękowych, osobowości, kryzysie emocjonalnym czy załamaniu nerwowym.

 

Jestem absolwentką pedagogiki Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz 4,5-letniego kursu psychoterapii w Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam również dwa stopnie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja.  Każde spotkanie psychoterapeutyczne to szczególny rodzaj relacji, która nie powstaje sama z siebie, ale musi być tworzona i podtrzymywana w procesie terapii, a w przyszłości - w zdrowy sposób zakończona. 

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Kuczmierczyk.jpg

Psychoterapia
indywidualna
oddział Wspólna 50

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia

online

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

Sobota

17-21

12-17

bottom of page