top of page

PATRYCJA KUROWSKA

psycholog, pedagog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę interwencje kryzysowe i psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym trudności depresyjno-lękowych, nerwicy, nadmiernego stresu, tym które nie radzą sobie z emocjami, żałobą, samotnością, prokrastynacją czy perfekcjonizmem. Pracuję z osobami będącymi w trudnych związkach i tymi, które mają trudność ze zbudowaniem satysfakcjonującej relacji.

 

Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji, a tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia (akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). W 2021 r. ukończyłam Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR) Level One Training.

W pracy z Klientem koncentruję się na zbudowaniu relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, a także na tworzeniu atmosfery sprzyjającej wzajemnej akceptacji. Pracując z Klientem szczególną uwagę zwracam na towarzyszące emocje i stojące za nimi potrzeby.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Kurowska.jpg

Psychoterapia

online

od 200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

10-16

Środa

18-20

bottom of page