KATARZYNA KWAPISZEWSKA

pedagog

psychoterapeuta psychodynamiczne

Pracuję z osobami dorosłymi, które doświadczają obniżonego lub niestabilnego nastroju, depresji, przewlekłego napięcia lub kryzysu psychicznego. Z osobami, które identyfikują siebie jako DDA/DDD, osobami współuzależnionymi, doświadczającymi kryzysu w związku lub posiadającymi trudność we wchodzeniu i utrzymywaniu znaczących relacji interpersonalnych, a także w podejmowaniu ról społecznych - zakłóceń w adaptacji do środowiska pracy lub niepomyślnej realizacji osobistych wartości i potrzeb. 

 

Jestem absolwentką studiów kwalifikacyjnych z pedagogiki resocjalizacji na wydziale UMCS (2010)  oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie realizuję również pełne, czteroletnie szkolenie z psychoterapii psychodynamicznej. Posiadam doświadczenie, prowadzę warsztaty z zakresu kompetencji miękkich, komunikacji i rozwoju osobistego dla kobiet. 

 

Intencją mojej pracy jest wsparcie w rozwijaniu zdolności empatycznej samoobserwacji i samorozumienia. Poznawanie bowiem  najgłębiej osobistych potrzeb, wartości i uczuć jest wstępem do twórczej zmiany.  Wyprzedza  zaangażowane przekształcanie osobistego świata,  działania uwalniające osobiste zasoby oraz niwelujące ból. Początek tego procesu dokonywać się  może w bezpiecznej przestrzeni relacji terapeutycznej.

 

 Należę do Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

20201126_153305.jpg

Psychoterapia

online

170 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

18-20

18-20