top of page

ELŻBIETA KWIATKOWSKA

​magister pedagogiki

psychoterapeuta systemowy

certyfikowany terapeuta uzależnień

Pracuję online z dorosłymi, młodzieżą od 10 roku życia, prowadzę terapię par i małżeństw, rodzinną oraz terapię uzależnień. Pomagam osobom doświadczającym trudności w relacjach, w związku, trudności wychowawczych z dziećmi, samotności, nadmiernego stresu, lęku społecznego, agresji, przeżywającym kryzys w związku, kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, współuzależnionym oraz DDA.

Dbam o dobrą atmosferę w czasie sesji, sprzyjającą zaufaniu. Klienta stawiam w roli specjalisty, to on siebie zna najlepiej, ja jestem jego towarzyszem, doradcą. Klient podejmuje decyzję, ja za nim podążam, pokazuje mu jego mocne strony i inne perspektywy danych sytuacji.

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałam na Uniwersytecie Zielonogórskim na Wydziale Nauk Pedagogicznych i Społecznych, ukończyłam także Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Terapii Uzależnienia, po którym uzyskałam tytuł certyfikowanego specjalisty psychoterapii uzależnień. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach m.in.Terapia poznawczo-behawioralna i Dialog Motywujący w terapii i profilaktyce uzależnień behawioralnych, Praktyka pomagania pacjentom z nałogami behawioralnymi, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

kwiatkowskae.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia par

  Terapia rodzinna

50 minut - 250 zł
75 minut - 300 zł

Terapia uzależnień 

ONLINE

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Czwartek

17-20

09-11

bottom of page