top of page

ZUZANNA LASOTA

psycholog

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (w trakcie szkolenia)

Prowadzę terapię  online dla osób dorosłych w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom z trudnościami emocjonalnymi, które cierpią z powodu nadmiernego stresu, braku pewności siebie, bezsenności, wysokiej wrażliwości, z zaburzeniami lękowymi takimi jak ataki paniki, lęk społeczny, z depresją, z trudnościami w relacjach, z zaburzeniami osobowości (Borderline), z ADHD,ADD.

Fascynuje mnie człowiek i jego historia, jedyna i niepowtarzalna. Interesuje mnie poznawanie go jako całości, a nie tylko problemów, które przedstawia. Moją misją jest towarzyszenie pacjentom w budowaniu lepszego rozumienia siebie, samoakceptacji i życia w zgodzie ze swoimi wartościami. W pracy dopasowuję podejście indywidualnie do osoby, z którą pracuję. Fundamentem mojej pracy jest bezwarunkowa akceptacja, tak więc nie narzucam moim pacjentom sposobu patrzenia na życie. Kluczowe jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której pacjenci mogą swobodnie uwalniać swój potencjał w oparciu o swoje zasoby i mocne strony. 

Tytuł magistra psychologii w specjalności psychoseksuologii uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, ukończyłam m.in.

„Wzbogać swój warsztat o terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach (TSR)”, „Jak pomagać pacjentom z OCD przełamywać opór i lęk przed zmianą?”, „Jak wykorzystać arteterapię w pracy terapeutycznej?” sesje terapeutyczne prowadzone przez Natalie Rogers, „Jak pracować z ciałem w psychoterapii traumy?”, „Jak pracować z dorosłym pacjentem z ADHD?”. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Lasota.jpg

Psychoterapia indywidualna
ONLINE

 

od 160 zł
50 minut

psychotherapy in English
psicoterapia en español
ONLINE

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

16-18

16-20

16-18

bottom of page