top of page

ZUZANNA LASOTA

psycholog

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (w trakcie szkolenia)

Prowadzę terapię  online dla osób dorosłych oraz młodzieży od 15 roku życia w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom z trudnościami emocjonalnymi, które cierpią z powodu nadmiernego stresu, braku pewności siebie, bezsenności, wysokiej wrażliwości, z zaburzeniami lękowymi takimi jak ataki paniki, lęk społeczny, z depresją, z trudnościami w relacjach, z zaburzeniami osobowości (Borderline), z ADHD,ADD.

Fascynuje mnie człowiek i jego historia, jedyna i niepowtarzalna. Interesuje mnie poznawanie go jako całości, a nie tylko problemów, które przedstawia. Moją misją jest towarzyszenie pacjentom w budowaniu lepszego rozumienia siebie, samoakceptacji i życia w zgodzie ze swoimi wartościami. W pracy dopasowuję podejście indywidualnie do osoby, z którą pracuję. Fundamentem mojej pracy jest bezwarunkowa akceptacja, tak więc nie narzucam moim pacjentom sposobu patrzenia na życie. Kluczowe jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której pacjenci mogą swobodnie uwalniać swój potencjał w oparciu o swoje zasoby i mocne strony. 

Tytuł magistra psychologii w specjalności psychoseksuologii uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, ukończyłam m.in.

„Wzbogać swój warsztat o terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach (TSR)”, „Jak pomagać pacjentom z OCD przełamywać opór i lęk przed zmianą?”, „Jak wykorzystać arteterapię w pracy terapeutycznej?” sesje terapeutyczne prowadzone przez Natalie Rogers, „Jak pracować z ciałem w psychoterapii traumy?”, „Jak pracować z dorosłym pacjentem z ADHD?”. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Lasota.jpg

Psychoterapia indywidualna
ONLINE

 

180 zł
50 minut

psychotherapy in English
psicoterapia en español
ONLINE

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

16-18

16-20

16-18

bottom of page