top of page

Klaudia Lemieszek

psycholog

psychoterapeuta Gestalt

Prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych. Pracuję w podejściu Gestalt. Pomagam osobom, które doświadczają kryzysu w życiu prywatnym lub zawodowym, cierpią na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne i nerwicę. Wspieram osoby, które chcą się rozwijać i pogłębiać swoją świadomość. 

Terapia jest dla mnie autentycznym spotkaniem, uczeniem się bycia w kontakcie ze sobą i z innymi. Jest podróżą, drogą do odkrywania i nauki siebie, a w efekcie poszerzania swojej świadomości. Wierzę, że daje możliwość lepszego zrozumienia własnej historii. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Psychologii ze specjalnością psychologia wychowawcza oraz psychoterapeutką Gestalt w procesie certyfikacji w warszawskiej Szkole Gestalt w programie akredytowanym przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Systematycznie biorę udział w szkoleniach podnoszących moje kompetencje zawodowe. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w Szpitalu Nowowiejskim na dziennym oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych, w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz w Fundacji Bullerbyn. Równolegle do pracy psychoterapeutycznej pracuję w Wolnej Szkole Demokratycznej Bullerbyn jako psycholog.

Lemieszek.jpg

Psychoterapia
  indywidualna
Oddział Wspólna & Wilanów 

 

od 180 zł
50 minut

Psychoterapia
  indywidualna online 
 

od 180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałki

 

Środa

Piątek

17-21

 

13-17

14-17

bottom of page