top of page

ANNA LENKIEWICZ

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych, również w języku angielskim. Pomagam osobom doświadczającym obniżonego nastroju, braku motywacji, depresji, lęku społecznego, braku pewności siebie, wypalenia zawodowego, trudności w relacjach, z syndromem DDA/DDD, z zaburzeniami osobowości, ADHD,ASD, z zaburzeniami odżywiania.

 

Ważne jest dla mnie poznawanie i rozumienie moich pacjentów całościowo, ze wszystkim co się składa na ich indywidualne i wyjątkowe „ja”: doświadczanymi trudnościami, zasobami, historiami, zainteresowaniami, przeżyciami, tożsamością i sposobem patrzenia na świat. Żadna etykieta diagnostyczna nie opisuje nikogo w pełni. W gabinecie chcę tworzyć bezpieczną przestrzeń do życzliwego przyglądania się wszystkim tym elementom, tak aby zaczęły służyć pacjentowi, zamiast utrudniać mu funkcjonowanie.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, wcześniej ukończyłam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim a aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii w nurcie integracyjnym.

Pracuję pod stałą superwizją u certyfikowanych superwizorów. 

Lenkiewicz.JPG

Psychoterapia indywidualna

Warszawa, oddział Wilanów ul. Sarmacka 23

200 zł
50 minut

Psychotherapy in English

Warszawa, Sarmacka st. 23

250 zł
50 minutes

Godziny pracy

Czwartek

17-21

bottom of page