top of page

Katarzyna Leszczyńska

psycholog

psychoterapeuta TSR

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia, parami i małżeństwami, prowadząc  psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam także konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, perfekcjonizmem, prokrastynacją, lękiem społecznym, zaburzeniami nastroju, doświadczającym nadmiernego stresu, trudności w relacjach, w związku, przeżywającym żałobę, samotność,  kryzys emocjonalny lub kryzys w związku.

 

W pracy z Klientem najważniejsze dla mnie są autentyczność, poczucie bezpieczeństwa, pomoc w określeniu potrzeb i celów, odkrywaniu zasobów i potencjału Klienta a także wsparcie i towarzyszenie mu w procesie wprowadzania zmian. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, następnie ukończyłam studia podyplomowe z Socjoterapii oraz Pedagogikę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jestem absolwentką całościowego szkolenia I i II stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w procesie certyfikacji. 

Jestem członkiem Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pasjonatka podróży, kontaktu z przyrodą i biegania boso.

leszczynska.jpg

Psychoterapia
  indywidualna online

180 zł
50 minut

Psychoterapia par
i małżeństw
online

230zł - 50min
280zł - 75min

Godziny pracy

Czwartek

12-16

bottom of page