top of page

PAULINA MAKOWIECKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi, prowadzę  psychoterapię krótko- i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które doświadczają nadmiernego stresu, nerwicy, natrętnych myśli, depresji, ataków paniki, lęku społecznego, niskiego poczucia własnej wartości, toksycznych relacji lub mają problemy z budowaniem i utrzymaniem relacji, borykającym się z załamaniem nerwowym, kryzysem emocjonalnym, Borderline, ADD czy samotnością.

 

W pracy najważniejsze jest dla mnie wspieranie Pacjenta w docieraniu do jego osobistej prawdy- bazując na rozpoznaniu potrzeb oraz zasobów indywidualnych. Podstawą udanej terapii jest dla mnie zbudowanie bezpiecznej, empatycznej relacji terapeutycznej. W pracy z Pacjentem bliskie jest mi podejście trzeciej fali CBT, szczególnie terapii schematu. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie następnie ukończyłam także przygotowanie pedagogiczne. Ukończyłam studia z oligofrenopedagogiki - Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością umysłową i ze spektrum autyzmu, a aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum CBT Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. 

Ukończyłam także szkolenie z Terapii Schematu i jestem w procesie certyfikacji ISST.

Jestem członkiem Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Makowiecka.jpg

Psychoterapia

  indywidualna
 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Czwartek

Środa

15-16

15-16

15-17

bottom of page