top of page

MAGDALENA MALISON

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapią krótko oraz długoterminową.

Udzielam wsparcia i  pomocy psychologicznej osobom, które

przeżywają kryzys psychiczny spowodowany trudnym, nagłym wydarzeniem, doświadczyły  przemocy ( fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, seksualnej), mobbingu w miejscu  pracy, doświadczają uwikłania w toksyczną relację,  maja trudność ze stawianiem granic, z byciem asertywnym w sytuacjach osobistych i społecznych, maja niskie poczucie własnej wartości i są nadmiernie krytyczne wobec siebie, doświadczają trudności  w kontaktach społecznych,  braku sensu życia, szukają swojej drogi, doświadczają konfliktów wewnętrznych ,czują, że nie pasują do tego świata, zmagają się z zaburzeniami depresyjno- lękowymi.

Kieruję się zasadą, że terapię należy dopasować do człowieka, do  jego potrzeb i  zgłaszanych trudności, dlatego też cały czas się uczę, rozwijam, uczestnicząc  w szkoleniach również wykraczających poza mój główny nurt.

Jako terapeuta  patrzę na człowieka całościowo, łącząc obszar myśli, emocji, doświadczeń. Jeśli jest na to przestrzeń pracuje również z ciałem. 

Do każdej opowiadanej mi historii podchodzę z ogromnym szacunkiem. Zależy mi na stworzeniu bezpiecznej przestrzeni podczas sesji, w której jest miejsce na tematy trudne, wstydliwe, na łzy, na złość, na ciszę, na uśmiech i na wszystko co potrzebuje być usłyszane, zobaczone, opowiedziane. 

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Humanistyczno- Społecznym SWPS, zakończyłam również całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Intra, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Malison.jpg

Psychoterapia
indywidualna

od 200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

13-18

17-20

12-18

12-18

bottom of page