top of page

JOANNA NEUMANN-PIELA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

certyfikowany coach biznesowy
certyfikowany konsultant kryzysowy

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi, młodzieżą od 16 roku życia prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych, jestem interwentem kryzysowym oraz certyfikowanym coachem biznesowym. Pomagam osobom doświadczającym trudności emocjonalnych takich jak brak pewności siebie, wypalenie zawodowe, nerwica, syndrom DDA/DDD, zaburzeń lękowych np. lęk społeczny, ataki paniki, natrętne myśli czy PTSD, zaburzeń depresyjnych, trudności w relacjach, z zaburzeniami osobowości (Borderline, NPD,HPD)

 

W pracy z Klientem skupiam się na planowaniu kompleksowych rozwiązań, pobudzających samoświadomość oraz naukę adaptacyjnych sposobów radzenia sobie w rzeczywistości. Zachęcam Klientów do przekładania nowo nabytych kompetencji na realne sytuacje życiowe. Wierzę w leczącą moc uważnego spotkania z drugim człowiekiem... 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim w dwóch specjalizacjach - klinicznej psychologii zdrowia oraz psychologii organizacji i pracy, ukończyłam również szkolenie z interwencji kryzysowej w Akademii IPTK uzyskując tytuł certyfikowanego konsultanta kryzysowego a także studia z coachingu biznesowego zakończone certyfikatem coacha ICC. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym  w Centrum CBT-EDU. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Neumann.jpg

Psychoterapia
 indywidualna
Oddział Wspólna & Wilanów
 

od 200 zł
50 minut

Sesja coachingowa /
coaching

Oddział Wspólna & Wilanów

 

od 200 zł
50 minut

Sesja ONLINE
 

od 200 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

 

Czwartek

15-21

 

8-12, 15-21

bottom of page