top of page

KATARZYNA OCHAL

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny (w trakcie szkolenia)

 

Pracuję stacjonarnie  z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam poradnictwa psychologicznego.  Pomagam osobom, którym brakuje asertywności, pewności siebie, doświadczają nadmiernego stresu, wypalenia zawodowego, wahań nastroju, trudności w relacjach, samotności, depresji o różnym nasileniu, ataków paniki, derealizacji, z zaburzeniami odżywiania.

 

Ważne jest dla mnie nawiązanie relacji z klientem opartej na zaufaniu, szacunku i empatii. Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której każdy może się czuć akceptowany i zrozumiany. 

Skupiam się na tym, aby pomagać w odkrywaniu i rozwijaniu zasobów i możliwości, które pomogą w radzeniu sobie z trudnościami i osiąganiem celów.

Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i ma w sobie potencjał do zmiany i rozwoju. Dlatego dostosowuję swoje podejście do indywidualnych potrzeb i celów każdego klienta.

 

Tytuł magistra psychologii w specjalności klinicznej uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, aktualnie jestem  w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dialog. Stale się dokształcam poprzez udział w kursach, ukończyłam m.in szkolenie z zakresu kompetencji miękkich z psychoterapeutą w Pracowni Rozwoju Osobistego MALIKO, jak pracować z zaburzeniem obrazu ciała u osób z zaburzeniami odżywiania, czym jest depresja i jak pracować z jej objawami na różnych etapach jej nasilenia w Szkole Psychoterapii Dialog.

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego  a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Ochal.jpg


Terapia
indywidualna
Oddział Chmielna Warszawa 


 

od 180 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

13-16

 

9-14

bottom of page