PATRYCJA OSNOWSKA

pedagog

dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny

 

Pracuję online w podejściu psychodynamicznym z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia w języku polskim, angielskim oraz włoskim. Moja praca koncentruje się głównie na zaburzeniach osobowości.  Pomagam osobom doświadczającym trudności w relacjach, w związku, nadmiernego stresu, zaburzeń nastroju, borykającym się z depresją, nerwicą, niskim poczuciem własnej wartości, syndromem Borderline, samotnością, perfekcjonizmem, przeżywającym załamanie nerwowe, kryzys emocjonalny.

 

 ”Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem” C.G. Jung. W  mojej pracy bazującej na  relacji opartej na zrozumieniu i zaufaniu  pomiędzy pacjentem a terapeutą, a tworzonej w bezpiecznej przestrzeni gabinetu, ważne dla mnie jest pomaganie w cierpieniu pacjenta. Uzyskiwana stopniowo ulga możliwa jest dzięki wspólnemu odkrywaniu tego co dotąd było dla cierpiącego nieświadome, stąd też nie dawało możliwości podejmowania innych wyborów w kierowaniu swoim życiem.

 

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałam  w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku, następnie tytuł magistra filologii angielskiej uzyskałam w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Dyplom psychoterapeuty psyghodynamicznego uzyskałam po ukończeniu 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Osnowska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

170 zł
50 minut

Psychotherapy

in English


 

210 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

Czwartek

20-22

17-18