top of page

DOMINIKA PADZIK

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta integracyjny 

Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności emocjonalnych, zaburzeń depresyjnych i lękowych, ataków paniki, nadmiernego stresu, nie radzącymi sobie z natrętnymi myślami, złością, stratą, prokrastynacją czy perfekcjonizmem. Pomagam osobom z niską samooceną, zaburzeniami odżywiania oraz tym, które mają trudność z budowaniem satysfakcjonujących relacji, które się samookaleczają, które przechodzą kryzys czy załamanie nerwowe.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, obecnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowa, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam równie kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz liczne szkolenia z mediacji, pracy z rodziną i rozwijaniu umiejętności. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, w ośrodkach pomocy rodzinie i pomocy społeczne oraz w Centrum Praw Kobiet.

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście oraz dobra relacja terapeutyczna, która bazuje na empatii, akceptacji i otwartości. Staram się stworzyć dla Klienta jak najlepszą przestrzeń do zmiany, dbając o to, by w terapii można było poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

wizerunekprofesjonalistypl-Projekt Kasi

Psychoterapia

indywidualna

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia

online

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

18-21

8-11

bottom of page