top of page

PIOTR PAJĄK

dyplomowany psychoterapeuta systemowy

 

Pracuję online z dorosłymi, młodzieżą od 16 roku życia, parami i małżeństwami, prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową. Pomagam osobom przeżywającym kryzys w związku, kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, traumę, borykającym się z zaburzeniami nastroju, perfekcjonizmem, prokrastynacją, samotnością, depresją, atakami paniki, osobom doświadczającym trudności w relacjach lub toksycznych relacji, samotności.

 

W pracy psychoterapeutycznej najważniejsza jest dla mnie otwartość, szczerość i autentyczność po obu stronach w relacji ja-pacjent. Opierając się na tych zasadach jestem pewien, że dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafię pomóc danej osobie na tyle, na ile jest ona gotowa również się zaangażować w cały proces.

 Ukończyłem pełne 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, wcześniej tutuł magistra teologii uzyskałem na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.  Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, uczestniczyłem m.in. dwuletniej treningowej analitycznej psychoterapii grupowej, 3 letnim kursie systemowej terapii rodzin, kursie psychoterapii Gestalt w podejściu egzystencjonalnym, podejściu behawioralna-poznawczym w psychoterapii itd. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Oddział Kraków), swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Piotr Pająknowe.JPG

Psychoterapia indywidualna
online

 

od 150 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw
online

 

230 zł - 50 minut
280 zł - 75 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Sobota

16-21

8-12

16-21

10-17

bottom of page