top of page

ELŻBIETA PAWŁUSZEWICZ

psychoterapeuta Gestalt

Pracuję online z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko i długoterminową, również w języku angielskim. Pomagam osobom borykającym się z obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, brakiem pewności siebie, atakami paniki, wypaleniem zawodowym, zaburzeniami snu, doświadczającym trudności w relacjach, depresji, nerwicy, osobom  z wysoką wrażliwością, z syndromem DDA/DDD.

Praca z klientem jest dla mnie procesem, dzięki któremu mogę spostrzec niepowtarzalny fenomen danej osoby oraz jej sposób funkcjonowania w świecie. Ważne jest dla mnie, by moi klienci czuli przestrzeń do bycia sobą od samego początku psychoterapii, co realizuję poprzez towarzyszenie klientowi dzięki uważności i zaciekawieniu na każdej sesji. Największą radością jest dla mnie zbudowanie takiego kontaktu w relacji, gdzie istnieje prawdziwa obecność i wymiana, gdyż wierzę, że relacja, której podszewką są bezpieczeństwo i zaufanie rzeczywiście ma potencjał uzdrawiania. Poza drzwiami gabinetu, wspieram siebie (i pośrednio moich klientów) w rozwoju zawodowym poprzez ubogacanie się podczas super- oraz interwizji. Potrzeba kontaktu oraz ciekawość są moimi największymi motywatorami w zawodzie. Uszczęśliwiają mnie słońce, podróże oraz karmiące spotkania z ludźmi.

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku filologii angielskiej. Ukończyłam pełne 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, ukończyłam m.in "Metody projekcyjne w psychoterapii Gestalt", "Maski wstydu".

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Pawluszewicz_edited.png

Psychoterapia
online

200 zł
50 minut

Psychotherapy in English
Online

250 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Piątek

Sobota

21-22

21-22

19-20

bottom of page