top of page

NATALIA ROHNKA

doktor psychologii

dyplomowany psychoterapeuta integracyjny

 

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi,  które borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, natrętnymi myślami, nerwicą, doświadczającym nadmiernego stresu, agresji, zaburzeń nastroju, trudności w relacjach czy w związku, przeżywającym kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, z syndromem DDA/DDD, Borderline, współuzależnionym, z uzależnieniami behawioralnymi, z zaburzeniami odżywiania.

 

Szczególnie ważne w pracy z drugą osobą jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby, próba dostosowania narzędzi i metod do potrzeb i specyfiki danej osoby, a ponad wszystko praca na budowaniu autentycznej, zaufanej relacji terapeutycznej. 

W życiu prywatnym miłośniczka i szczęśliwa posiadaczka dwóch psiaków, fanka jogi, badmintona i wylegiwania się w hamaku z książką. 

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie następnie ukończyłam studia doktoranckie na kierunku Psychologia. Ukończyłam Profesjonalną Szkołę Psychoterapii w nurcie integracyjnym, prowadzoną przez Instytut Psychologii Zdrowia, akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale się dokształcam poprzez udział w warsztatach i szkoleniach, ukończyłam m.in. I stopień szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, warsztat wykorzystujący metody Lowena "Ciało zna odpowiedź". Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Rohnka.jpg

Psychoterapia

  indywidualna 

 

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia
ONLINE


 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

8-11

bottom of page