top of page

ALEKSANDRA SAAR

pedagog

psychoterapeuta integracyjny

(w procesie certyfikacji)

Pracuję z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych, konsultacji psychoedukujących dla rodziców, interwencji w kryzysie, prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, ataków paniki, natręctw, nadmiernego stresu, zaburzeń nastroju czy zaburzeń osobowości. Pracuję z osobami, które mają trudności z koncentracją, prokrastynacją czy perfekcjonizmem, które przechodzą przez załamanie nerwowe czy są w kryzysie emocjonalnym. Pomagam osobom, które doświadczają kryzysu w związku, są w toksycznej relacji, którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje z innymi i tym, którym doskwiera samotność.

W pracy z klientem najważniejsze dla mnie jest stworzenie bezpiecznej atmosfery i  relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu. Zależy mi na autentyczności i przekazaniu Klientowi bezwarunkowej akceptacji.

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałam na Uniwersytecie Łódzkim, obecnie odbywam pełne szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Fundacji Vis Salutis (5-letnie). Od 3 lat zdobywam doświadczenie zawodowe w Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób zaburzonych psychicznie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

saar.jpg

Psychoterapia
indywidualna

200 zł
50 minut

Psychoterapia
indywidualna online

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

8-16

bottom of page