top of page

SZYMON SALSKI

magister psychologii 

psychoterapeuta systemowy

Pracuję online  z osobami dorosłymi. Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną, par i małżeństw. Pomagam Klientom, którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje, którzy mierzą się z samotnością czy stratą. Pracuję z osobami z syndromem DDA/DDD, współuzależnionymi, doświadczającymi objawów depresji czy stanów lękowych, ataków paniki, którzy mają niskie poczucie własnej wartości, którym brakuje wiary w siebie czy motywacji, którzy mierzą się z perfekcjonizmem czy prokrastynacją.

Podczas pracy ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna z pacjentem i tworzenie sojuszu terapeutycznego. Szczególnie zależy mi na tworzeniu z pacjentem takiej relacji, w której będzie on mógł przyjrzeć się swoim problemom, zrozumieć siebie, swoje uczucia i pragnienia w atmosferze wspierającej w procesie terapeutycznym.

Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku psychoterapii systemowej w Krakowie (akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Ukończyłem wiele kursów i szkoleń, m.in.  "Terapia Rodzin" w Polskim Instytucie Ericksonowskim, Kurs Trenera Umiejętności Społecznych I stopnia w TWP “Start” czy  „W pułapce nałogowych zachowań: Kompendium wiedzy o uzależnieniach behawioralnych” w Krakowskim Towarzystwie Medycznym.

Swoją prace poddaję stałej superwizji

Salski_edited.jpg

Psychoterapia indywidualna
online

od 150 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw
online


 

250 zł / 50 minut
300 zł / 75 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

13-18

8-13

bottom of page