Szymon Salski

psycholog

psychoterapeuta systemowy

Pracuję z parami, dorosłymi oraz młodzieżą od 13 r.ż. które doświadczają trudności emocjonalnych, lęku społecznego, natrętnych myśli, zaburzeń nastroju, kryzysu emocjonalnego czy załamania nerwowego, problemów w związkach. Tym, którym trudno zbudować satysfakcjonujące relację z innymi i tym, którzy nie potrafią poradzić sobie ze stresem, samotnością, żałobą czy stratą. Pomagam osobom, które identyfikują u siebie syndrom DDA, które borykają się z niskim poczuciem własnej wartości czy zaburzeniami osobowości. Prowadzę psychoterapię krótko- oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie.

W pracy z Klientem najważniejsza jest dla mnie etyka kontaktu terapeutycznego. Zwracam szczególną uwagę, na to w jaki sposób Pacjent opowiada o swojej historii. Nie oceniam i staram się aby sam kontakt z terapeutą był doświadczeniem leczniczym.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Łódzkim, na wydziale Nauk o Wychowaniu. Aktualnie jestem na trzecim roku pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Ukończyłem wiele szkoleń i kursów psychoterapeutycznych dotyczących m.in zaburzeń lękowych i osobowości, następstw stresu, terapii rodzin, uzależnień behawioralnych

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą. moje zainteresowania to psychoterapia, psychologia, literatura egzystencjalna, sci-fi.

Salski.jpg

Psychoterapia
online

170 zł
50 minut

Psychoterapia
par i małżeństw online

50 minut - 230 zł
75 minut - 280 zł

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

Niedziela

19-20

19-21

8-11