top of page

IZABELA SKOWROŃSKA

magister psychologii

Pracuję online z osobami dorosłymi, młodzieżą od 14 roku życia, udzielam konsultacji oraz poradnictwa psychologicznego, także w języku angielskim. Pomagam osobom doświadczającym trudności emocjonalnych takich jak wahania nastroju, niska samoocena, prokrastynacja, perfekcjonizm, autoagresja, załamanie nerwowe, trudności w relacjach, borykającym się z derealizacją, lękiem społecznym, atakami paniki, brakiem motywacji.

Za Yalomem uważam, że podstawową rzeczą, jaką terapeuta ma do zaoferowania jest autentyczna, uzdrawiająca relacja, z której pacjent wydobywa to, czego potrzebuje. Razem z pacjentem badamy te potrzeby, przyglądamy się im i razem szukamy rozwiązań. 

 

Swoje działania skupiam również wokół psychoedukacji. Lubię bawić się słowem i opowiadać o psychologii - bez bólu i zbędnego nadęcia. Zawsze będę powtarzać, że psychologia to dziedzina, której warto poświęcić życie. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym - najważniejszą wartością są dla mnie ludzie. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, uczestniczyłam także w wymienię studenckiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z psychologii stosowanej oraz Sapiensa University of Rome w specjalności Psychology and medicine. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, ukończyłam m.in. „Stres i asertywność” , „Techniki terapeutyczne terapii systemowej" w Synergii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Skowrońska.jpg

Konsultacja psychologiczna/ interwencja w kryzysie online

140 zł
50 minut

Psychological consultation in English online

190 zł
50 minut

Pomoc NISKOBUDŻETOWA online

120 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

17-21

17-21

17-21

bottom of page