top of page

KATARZYNA SOBCZAK-KONIECZNA

magister psychologii

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna 

(w trakcie szkolenia)

Pracuję stacjonarnie z dorosłymi prowadząc terapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom doświadczającym trudności w relacjach, obniżonego nastroju, braku motywacji, niskiej samooceny, wypalenia zawodowego, które borykają się z lękiem społecznym, depresją, perfekcjonizmem, prokrastynacją, atakami złości. Wspieram osoby dotknięte chorobami nowotworowymi oraz dolegliwościami psychosomatycznymi.

 

Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz w duchu dialogu motywującego. Ważna jest dla mnie empatia, zrozumienie potrzeb Pacjenta i uśmiech, ale także psychoedukacja. Gdyż człowiek w pełni zrozumiany jest zdolny do pracy nad zmianą w sposobie myślenia i funkcjonowania.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam również dwa kierunki studiów podyplomowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Psychologię Transportu. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). Stale się doształcam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, ukończyłam m.in. Terapię Simontowską w Centrum Psychoonkologia Unicorn oraz Racjonalną Terapię Zachowania (RTZ) w Centrum Psychoterapii Integralnej a także Dialog Motywujący.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Różowy salon

Psychoterapia indywidualna
Oddział Poznań 

170 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

16-20

bottom of page