top of page

EWELINA STĘPNIEWSKA

magister psychologii

psychoterapeutka integracyjna

Pracuję stacjonarnie z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które borykają się z zaburzeniami lękowymi takimi jak ataki paniki, lęk społeczny, z zaburzeniami depresyjnymi, emocjonalnymi, doświadczającym trudności w relacjach, przeżywającym żałobę, kryzys w związku, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania oraz z zaburzeniami neurorozwojowym (ADHD/ADD, ASD), wspieram kobiety w sytuacji okołoporodowej.

W mojej pracy ważna jest relacja terapeutyczna, budowanie w niej poczucia zaufania oraz bezpieczeństwa. Prowadząc terapię integruję techniki pochodzące z różnych nurtów terapeutycznych, dzięki czemu zachowuję indywidualne podejście do potrzeb i zasobów klienta. Przestrzegam zasad etyki zawodu, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Tytuł magistra psychologii w specjalności klinicznej uzyskałam w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia i Rozwoju Psychoterapii (akredytowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego TowarzystwaPsychiatrycznego). Wiedzę i umiejętności doskonalę uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach psychologicznych, a także w trakcie własnej psychoterapii. Posiadam certyfikat ukończenia kursu m.in Terapii Poznawczo-Behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT, Treningu Umiejętności Społecznych, Autyzm, Zespół Aspergera praca z całościowym zaburzeniem w oparciu o techniki behawioralne, aktualnie jestem w trakcie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in w warszawskich szkołach, przedszkolach prowadząc terapię indywidualną i grupową oraz w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej na oddziale dziennym psychiatrycznym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

 Przestrzegam zasad etyki zawodu, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Stępniewska.jpeg

Psychoterapia indywidualna

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

17-21

bottom of page