top of page

Gabriela Strojna-Ziaja

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta systemowy

Prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową online dla osób dorosłych, młodzieży od 13 roku życia, par i małżeństw oraz rodzin. Udzielam konsultacji oraz poradnictwa psychologicznego. Pracuję z osobami borykającymi się z zaburzeniami nastroju, nerwicą, depresją, zaburzeniami odżywiania, perfekcjonizmem, prokrastynacją, przeżywającymi kryzys emocjonalny, kryzys w związku, załamanie nerwowe. Pomagam osobom doświadczającym nadmiernego stresu, problemów wychowawczych z dziećmi, trudności w budowaniu relacji, poświadczających trudności w relacjach, samotności lub żałoby.

 

W procesie psychoterapii zwracam szczególną uwagę na empatyczny, autentyczny kontakt, zagłębienie się w świat drugiej osoby. Budowanie relacji opartej na szacunku, akceptacji i poczuciu bezpieczeństwa. Staram się dobierać techniki pracy terapeutycznej elastycznie, indywidualnie do klienta, jego wieku, zgłaszanych trudności, doświadczeń.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. Marii Skłodowskiej - Curie w Lublinie, ukończyłam Studium Pedagogiczne w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości oraz studia podyplomowe na kierunku "Psychologia i Pedagogika Sądowa".  Ukończyłam całościowy 4-letni kurs psychoterapii systemowej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłam też w wielu kursach i szkoleniach m.in w kursie Socjoterapii i Treningu Psychologicznego, w szkoleniu "Psychoterapia jedzących za dużo", a ostatnio w szkoleniach z psychoterapii dzieci w nurcie psychodynamicznym m.in. "Setting w pudełku czyli o psychoterapii psychodynamicznej dzieci", integrując różne techniki terapeutyczne.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

strojna.JPG

Psychoterapia
  indywidualna online

od 150 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw
Terapia rodzinna online

250zł - 50min
300zł - 75min

Psychotheraphy in English
Online

 250  - 50 minutes

Couple Counselling Online

300  - 50 minutes
400zł - 75 minutes

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

18-20

8-11, 18-20

18-20

18-20

bottom of page