top of page

PAULINA SUCHODOLSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

 

Pracuję online z osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji i poradnictwa psychologicznego. Pomagam osobom z trudnościami emocjonalnymi takimi jak wypalenie zawodowe, brak pewności siebie, wahania nastroju, autoagresja, nadmierny stres, z trudnościami w relacjach, borykającym się z lękiem społecznym, zaburzeniami psychosomatycznymi, obsesyjno-kompulsywnymi, atakami paniki, obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, depresją, z zaburzeniami osobowości, neurorozwojowymi (ADHD,ASD)

 

W pracy z pacjentem skupiam się na relacji terapeutycznej, chcę aby każda osoba, która trafia do mnie na terapię, czuła się bezpiecznie. 

Podczas mojej pracy kieruje się zrozumieniem pacjenta i trudności które mu towarzyszą.

Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego kto pojawia się w moim gabinecie. Daje mi to możliwość skuteczniejszej pomocy. 

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam  w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej gdzie ukończyłam także przygotowanie pedagogiczne. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Inter Ego Centrum Terapii Poznawczej i Schematu. Stale się dokształcam przez udział w szkoleniach, ukończyłam m.in. "Podstawy porozumienia bez przemocy (NVC) dla psychologów i psychoterapeutów", "Samobójstwa i autoagresja dzieci i młodzieży - pomoc psychologiczna". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Suchodolska_edited_edited.jpg

Psychoterapia

  indywidualna  ONLINE

 

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

20-21

18-21

17-18

bottom of page