top of page

JULIA SZYMAŃSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

 

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi. Prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych oraz poradnictwa psychologicznego. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, lękiem społecznym, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami lękowymi, doświadczającym kryzysu emocjonalnego, załamania nerwowego, toksycznych relacji, trudności w relacjach, agresji, nadmiernego stresu, przeżywającym żałobę.

 

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie tworzenie bezpiecznych, pełnych empatii i opartych na aktualnej wiedzy psychologicznej warunków do wprowadzania zmiany, jakiej dana Osoba potrzebuje. Wspólnie ustalony cel psychoterapii oraz zaangażowana współpraca to filary, na których staram się opierać każdy proces psychoterapeutyczny. 

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam  na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam I stopień szkolenia TSR w Laboratorium Edukacji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Poznawczym w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (akredytowane przez PTTPB)

Doszkalam się także w dodatkowych kursach i szkoleniach, ukończyłam m.in "Interwencja kryzysowa w praktyce", "jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie", swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Szymańskajulianew.jpg

Psychoterapia

  indywidualna /ONLINE

 

220 zł
50 minut

Psychotherapy

in English


 

250 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

17-21

18-21

bottom of page