top of page

ANETA BUKOWSKA

psycholog

interwentka kryzysowa

psychoterapeutka integracyjna 
certyfikowana terapeutka par i małżeństw

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży od 16 roku życia, terapię dla par oraz sesje Brainspotting.

Pracuję z parami i małżeństwami doświadczającymi trudności w związku – kłótnie, trudność z porozumieniem, złość, agresja, zdrada, strata, brak satysfakcji z relacji, rozczarowanie związkiem/partnerem, zawód. Pomagam również parom w sytuacji okołorozwodowej i tym, które zastanawiają się nad rozstaniem.
 

W pracy z Pacjentem najważniejsza jest dla mnie relacja i budowanie terapeutycznego sojuszu w  atmosferze zaufania, bezpieczeństwa i zrozumienia. Największą uwagę w pracy terapeutycznej z parami poświęcam więzi, jej zrozumieniu, wzmocnieniu, czy pogłębieniu.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam szkolenie NEST (The New Experience for Survivors of Trauma - Nowe Doświadczenie dla Osób Dotkniętych Traumą). Jestem certyfikowaną terapeutką par w nurcie integracyjnym (certyfikacja Instytutu Psychologii Zdrowia), a także terapeutką par w EFT (Emocionally Focused Therapy – terapia skoncentrowana na emocjach. Ukończyłam pierwszą fazę szkolenia Brainspotting. Obecnie kształcę się w czteroletniej szkole psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP, Polskiego Stowarzyszenia EFT oraz ICEFT (International Centre for Exellence in Emotionally Focused Therapy).

Bukowska.jpg

Terapia
par i małżeństw
oddział Wspólna 50

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Psychoterapia
indywidualna

oddział Wspólna 50

od 200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

Piątek

8-11

8-11

11-18

bottom of page