top of page

EDYTA WASZKOWSKA

​magister psychologii

psychoterapeuta integracyjny

terapeuta TSR

Pracuję  z młodzieżą od 12 r.ż. i osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w relacjach, kryzysu emocjonalnego, kryzysu w związku, nadmiernego stresu, ataków paniki, borykają się  z zaburzeniami lękowymi, depresją, nerwicą, niskim poczuciem własnej wartości, samotnością, przeżywającym żałobę. Pomagam osobom z syndromem DDA/DDD, będących w trudnych dla nich relacjach i którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje. Pracuję z i diagnozuję spektrum autyzmu, ADHD/ADD

W praktyce zawodowej kieruje się kodeksem etycznym zawodu psychologa. Czerpiąc z różnych nurtów terapeutycznych stosuję indywidualne podejście do potrzeb i zasobów klienta.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Psychologii w WSFiZ w Warszawie, studiów podyplomowych w zakresie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, posiadam certyfikat ukończenia kursu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT, kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR, kursu Kids Skill dam radę, szkolenia TUS Trening umiejętności społecznych - wsparcie uczniów ze spektrum autyzmu MSCDN oraz liczne kursy specjalistyczne przygotowujące do pracy w obszarze pomagania. Obecnie jestem w trakcie pełnego 4-letnia szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w warszawskich Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, szkołach, przedszkolach, żłobkach oraz w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

wyszkowska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna online 

 

od 149 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

14-19

bottom of page