top of page

MARCIN WŁODARCZYK

psycholog

dyplomowany psychoterapeuta psychoanalityczny

Pracuję z młodzieżą od 16 r. ż. i osobami dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną.

 

W terapii pomagam zyskać wgląd w nieświadome procesy psychiczne, które leżą u podłoża doświadczanych problemów czy objawów. Poprzez wspólne przepracowanie odnalezionych w niej konfliktów, ukrytych motywacji, lęków, pomagam poprawić jakość życia, uczynić je pełniejszym i bardziej świadomym. Pomagam pozbyć się lęków, odkryć ukryte pragnienia i towarzyszę w drodze ku rozwojowi, integracji osobowości. 

Mam doświadczenie w leczeniu szerokiego spektrum trudności psychicznych począwszy od zaburzeń lękowych czy depresyjnych, poprzez zaburzenia osobowości i nastroju, a skończywszy na psychozach. 

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywałem w renomowanych ośrodkach w Warszawie, m. in. w Centrum Psychoterapii na ul. Dolnej, w Szpitalu Wolskim czy w Warszawskim Domu pod Fontanną. Ukończyłem również pełne 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie (akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej).

 

Jestem członkiem Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii. Podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt_

Psychoterapia indywidualna

oddział Chmielna 116/118 & oddział Wspólna 50

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia 

online/Skype

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

16-22

19-22

16-22

bottom of page