top of page

MAŁGORZATA ZABOROWSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

terapeuta TSR

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, z parami i rodzinami, udziałem konsultacji psychologicznych i prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom współuzależnionym i DDA, a także tym doświadczającym niskiego poczucia własnej wartości, trudności w związku czy w innych relacjach, nadmiernego stresu, zaburzeń depresyjno-lękowych, nie radzącym sobie ze złością, żałobą czy będącym w kryzysie emocjonalnym. 

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, następnie ukończyłam dwa stopnie szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a obecnie jestem w trakcie pełnego, 4letniego szkolenia psychoterapeutycznego w  Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam również liczne szkolenia z pracy z zaburzeniami osobowości, z parami czy z dziećmi.

W pracy z klientem ważne dla mnie jest, otwartość, szczerość, budowanie satysfakcjonującej relacji terapeutycznej sprzyjającej dobrej pracy i rozwojowi klienta.  

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sekcja Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach – PSR

wizerunekprofesjonalistypl-Kasia Szostak

Psychoterapia

online

180 zł
50 minut

Psychoterapia

par i małżeństw

230 zł  / 50 minut
280 zł / 75 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

17-22

17-22

bottom of page