top of page

PATRYCJA ZIĘTEK

psycholog

psychoterapeutka integracyjna (w trakcie szkolenia)

psychotraumatolog

terapeutka TSR

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi. Pomagam osobom w kryzysie, doświadczającym nadmiernego stresu, obniżonego nastroju, braku motywacji, trudności w relacjach, z syndromem DDA/DDD. Zapraszam również osoby w spektrum neuroróżnorodności, LGBTQ+ oraz osoby narażone na stres mniejszościowy. Pracuję integracyjnie, dostosowując dostępne metody do problemu pacjenta.

W pracy koncentruję się na towarzyszeniu pacjentowi w procesie podnoszenia jakości życia, pokonywaniu codziennych trudności i budowania efektywnych strategii radzenia sobie. Pomagam zmierzyć się ze skutkami przebytej traumy czy kryzysu: doświadczenia przemocy, funkcjonowania w rodzinach dysfunkcyjnych, trudności w bliskich relacjach. Swoją pracę opieram wyłącznie o metody potwierdzone naukowo i poddaję regularnej superwizji. 


Jestem psycholożką i psychoterapeutką integracyjną w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Tytuł magistra psychologii klinicznej i zdrowia uzyskałam na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam również studia w zakresie psychotraumatologii i szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynałam od pracy z pacjentami z zaburzeniami ze spektrum schizofrenii, CHAD i zaburzeń osobowości na szpitalnym oddziale psychiatrycznym.

Ziętek.jpg

Psychoterapia indywidualna
oddział Chmielna 116/118

220 zł
50 minut

Psychoterapia indywidualna       ONLINE

220 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

16-21

bottom of page