top of page

PATRYCJA ZIĘTEK

psychoterapeutka integracyjna (w trakcie szkolenia)

psychotraumatolog

terapeutka TSR

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi. Pomagam osobom w kryzysie, doświadczającym nadmiernego stresu, obniżonego nastroju, braku motywacji, trudności w relacjach, z syndromem DDA/DDD. Zapraszam również osoby neuroróżnorodne (ASD, ADHD/ADD), LGBTQ+ oraz osoby narażone na stres mniejszościowy. 

W pracy koncentruję się na towarzyszeniu pacjentowi w procesie podnoszenia jakości życia, pokonywaniu trudności życia codziennego i budowania efektywnych strategii radzenia sobie. Pomagam zmierzyć się ze skutkami przebytej traumy czy kryzysu: doświadczenia przemocy, funkcjonowania w rodzinach dysfunkcyjnych, trudności w bliskich relacjach. 

Jestem psychoterapeutką integracyjną w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Ukończyłam również studia w zakresie psychotraumatologii i szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR. Ciągle szkolę się w zakresie wiedzy psychologicznej i psychoterapeutycznej, ukończyłam liczne specjalistyczne kursy, w tym szkolenie z interwencji kryzysowej, pomocy osobom w kryzysie psychicznym czy syndromu DDA/DDD. Swoją pracę opieram wyłącznie o metody potwierdzone naukowo i poddaję regularnej superwizji.
 

 

Ziętek.jpg

Psychoterapia indywidualna

200 zł
50 minut

Psychoterapia indywidualna       ONLINE

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

16-21

bottom of page