top of page

ANNA MOŻDŻONEK (ZIELIŃSKA)

psycholog

pedagog specjalny

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, młodzieżą od 14 roku życia, prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną, krótko i długoterminową, terapię uzależnień, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom doświadczającym samotności, trudności w relacjach oraz w związku, lęku społecznego, nerwicy, nadmiernego stresu, borykającym się z niską samooceną, współuzależnieniem, atakami paniki, autoagresją, z syndromem DDA, ADHD/ADD.

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa Klienta. Podczas spotkań szczególną wagę przywiązuję do panującej atmosfery, staram się, aby była jak najbardziej sprzyjająca Klientowi. Spotkania opierają się na współpracy.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, na którym ukończyłam także studia podyplomowe "Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej", następnie ukończyłam pedagogikę oraz pedagogikę specjalną w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu a także "Diagnozę i terapię pedagogiczną". Jestem w trakcie pełnego 4 letniego kursu psychoterapii w Centrum CBT w nurcie poznawczo-behawioralnym. 

Aktualizuję swoją wiedzę stale uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz webinarach takich jak: „Bunt nastolatka. Od konfliktu do akceptacji w perspektywie neurobiologii”, „Autyzm a emocje”, „Zapobieganie tworzenia się reakcji stresu po traumie z perspektywy psychosomatycznej”, „Jak wspierać osoby dotknięte wojną?”, „Praca terapeutyczna z osobami LGBT+”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

 

ZielinskaAnna.jpg

Psychoterapia
rodzinna

250 zł / 50 minut
300 zł / 75 minut

Psychoterapia indywidualna

od 200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

18-21

18-21

bottom of page