top of page

NATALIA BETKE

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i z osobami dorosłymi, a także z rodzinami. Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie, prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, ataków paniki, natręctw, nerwicy, nadmiernego stresu, zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości czy zaburzeń odżywiania. Pracuję z osobami, które mają trudności z koncentracją, prokrastynacją czy perfekcjonizmem, które doświadczyły traumy, przechodzą przez załamanie nerwowe czy są w kryzysie emocjonalnym. Pomagam osobom, którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje z innymi i tym, którym doskwiera samotność.

W pracy z klientem ważna jest dla mnie autentyczność, otwartość i szczerość. Dobra relacja terapeutyczna, oparta na empatii, akceptacji i zrozumieniu sprzyja dobrej pracy i rozwoju klienta. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego, a następnie ukończyłam Roczne studium poznawczo-behawioralnej psychoterapii dzieci i młodzieży w Instytucie Edukacji i Terapii. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej SWPS.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem i zespołem Aspergera w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica, a także I i II poziomu Racjonalnej Terapii Zachowania. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z pracy z mutyzmem, samouszkodzeniami i zachowaniami autoagresywnymi, depresją, zaburzeniami lękowymi, fobią społeczną.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Betke.jpg

Psychoterapia
indywidualna online

od 150 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

8-20

bottom of page