top of page

ALEKSANDRA BIERNAT

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (w trakcie szkolenia)

 

Pracuję  online z osobami dorosłymi, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi takimi jak brak pewności siebie, niska samoocena, wypalenie zawodowe, nadmierny stres, wysoka wrażliwość, z zaburzeniami depresyjnymi, atakami paniki, lękiem społecznym, zespołem lęku uogólnionego, z zaburzeniami odżywiania, z osobami które doświadczają trudności w relacjach. 

Pracuję w nurcie poznawczo- behawioralnym, który cenię za skuteczność popartą badaniami naukowymi oraz zauważalne efekty, jakie przynosi praca w tym podejściu. Wspieram moich pacjentów w zauważaniu i rozumieniu własnych schematów zachowań i zniekształceń poznawczych, które obniżają samopoczucie psychiczne. Podczas sesji mamy możliwość tworzyć nowe strategie, które umożliwiają zmianę myśli, emocji i zachowania. Moim celem jest dostarczanie pacjentom odpowiednich narzędzi, które przyczynią się do osiągnięcia realnych zmian w ich życiu.

W pracy z pacjentem najważniejsza jest dla mnie relacja terapeutyczna. Postrzegam ją jako bezpieczny fundament, na którym można stworzyć najkorzystniejsze warunki do wprowadzania trwałych, pozytywnych zmian. Chcę, aby każdy pacjent mógł poczuć się komfortowo, dlatego opieram swoje podejście na bezwarunkowej akceptacji, empatii i szacunku.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, ukończyłam m.in: "Interwencja kryzysowa - jak pracować z osobą, którą dotknęła nagła tragedia", "Wzbogać swój warsztat o Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach" w Szkole Psychoterapii Dialog.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, a pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.   

Biernat.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

16-21

bottom of page